Álláshirdetés varrodavezetői pozícióra

A D és Tsa. Bt. 27 éve sikeresen fejlődő magyar tulajdonú vállalkozás varrodai kapacitásásnak növelése céljából keres

VARRODAVEZETŐT

Vásárosnaményi új varrodájába

FELADATOK:

  • megrendelések alapján a munka kiadása a gyártásba
  • termelés programozása, koordinálása
  • termelés felügyelete, minőségbiztosítás
  • anyagigény felmérése és információ átadása a beszerzési osztálynak
  • új varrónők és kollégák betanításának a koordinálása
  • kapcsolattartás a Váci központban lévő termelési igazgatóval
  • kapcsolódó adminisztráció elvégzése

ELVÁRÁSAINK:

  • min. 12 hónap varrodai szakmai vezetői gyakorlat (gyártásszervezés, minőségbiztosítás, stb.)
  • számítógép (MS Office) ismeretek
  • lojalitás
  • erős egyéniség (jó érdekérvényesítő képesség, célorientáltság)
  • rugalmasság
  • képesség és szándék a kollégákkal való együttműködésre
  • igény a fejlődésre

AMIT KÍNÁLUNK:

  • FIX versenyképes fizetés
  • emberi hang, humánus környezet, jó kollégák
  • hosszú távú munkalehetőség
  • Egyműszakos munkarend

ÉRDEKLŐDÉS:

  • Tel.: 06 27 502 555

Nyomja meg az alábbi gombot, a megosztáshoz.