hétfő, október 22, 2018
Betûméret
 • Védetté nyilvánított Vásárosnamény-Vitka között húzódó „Vitkai Platánfasor” helyi jelentőségű védett természeti terület

  Bővebben

 • Vásárosnamény város Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, a Vásárosnaményi járásban. Hozzá tartozik 1969 óta Vitka, továbbá az 1939-ben Gergelyi és Ugornya egyesítésével keletkezett

  Bővebben

 • Zoárd nap környékén Vásárosnaményban a régi Kraszna hídon idén már harmadik alkalommal kerül megrendezésre a város névadó legendájáról elnevezett Sokadalom. zoardnap.hu

  Bővebben

 • A Lónyayak  a honfoglalással egy időben kerültek a térségbe. Közülük sok jeles tudós, udvari főember, magas állami tisztségviselő, kiváló magyar hazafi került ki. Meghatározó szerepet játszottak a terület életében.   

  Bővebben

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Általános közzétételi lista

Szervezeti,személyzeti adatok Tevékenységre, működésre vonatkozó adatok Gazdálkodási adatok

Bővebben

Közérdekű adatok

Közbeszerzések,sportkoncepció, szerződések, mellékletek, előterjesztések, nyilvántartások, cselekvési program

Bővebben

Testületi anyagok

Meghívók, testületi anyagok, testületi döntések, jegyzőkönyvek.

Online Kapcsolatfelvétel

Közvetlen kapcsolatfelvétel az Önkormányzattal.

Polgármester köszöntő

Tisztelettel és szeretettel köszöntöm Önöket Vásárosnamény város hivatalos honlapján!

Bízom abban, hogy weboldalunkon nézelődve megismerik Vásárosnamény nevezetességeit, a város és a környék természeti értékeit, múltját és jelenét. Vásárosnamény Magyarország Észak- keleti részén, Szabolcs- Szatmár- Bereg megyében, a Tisza, Szamos és a Kraszna folyók találkozásánál fekszik. 1969- ben egyesült Gergelyiugornyával és Vitkával, majd 1979- ben városi rangot kapott. A város a beregi térség oktatási, kulturális, egészségügyi, gazdasági, kereskedelmi, idegenforgalmi és közlekedési centruma. Itt található a Felső- Tisza vidék legjobb adottságú Tiszai szabad strandja. A város kiemelkedő látványossága a tájegység páratlan régészeti, néprajzi értékeit és történetét bemutató Beregi Múzeum. A turisták által is elismert gyűjteményének 2007-től a felújított Tomcsányi- kastély ad otthont.  A belváros jellegzetes épülete a műemlék református templom. A városnéző látogatónak a szatmár - beregi táj ételkülönlegességeit is érdemes megismerni. A város vendéglátási kapacitása megyei viszonylatban is kiemelkedő. 2010-ben lettem Vásárosnamény polgármestere. Eddigi munkám során számos kihívással, feladattal találkoztam. Munkatársaimmal közösen azon dolgozunk, hogy városunkban minél élhetőbb környezetet sikerüljön megteremtenünk. Igyekszünk felkutatni a városunk számára értékes és előnyös lehetőségeket, pályázatok írásával és a lehető legkedvezőbben kihasználni az Európai Unió nyújtotta projekteket is. Törekszünk arra, hogy fejlesszük városunkat, munkahelyeket teremtsünk, hogy a városlakók valóban érezhessék, hogy biztonságuk és boldogulásuk egyaránt fontos nekünk.
Vásárosnamény és környéke rengeteg látnivalót rejt magában, lakói kedves, vendégszerető emberek. Bízom abban, hogy nem csak virtuálisan, hanem személyesen is ellátogat hozzánk!

Kellemes időtöltést és jó böngészést kívánok!                                                                                                                                               Tisztelettel: Filep Sándor, polgármester   
   

2018. 10. 19-én az Ukrán-Magyar etilén távvezeték szénhidrogén mentesítésére  kerül sor, amely a vezeték tartalmának lefáklyázásával jár. A fáklyázási tevékenység során jelentős mértékű láng- és füst jelenségek kialakulásával kell számolni, amelyet várhatóan erőteljes zajhatás követ.
A fáklyázás helyszíne: Vásárosnamény szakaszoló állomás.

HírekBővebben...
Pályázat (pénzügyi-gazdálkodási ügyintéző)

Vásárosnaményi Közös Önkormányzati Hivatal

a "Közszolgálati tisztviselőkről szóló" 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése

alapján

pályázatot hirdet

Vásárosnaményi Közös Önkormányzati Hivatal Jegyzője
Jándi Állandó Kirendeltség

pénzügyi-gazdálkodási ügyintéző

munkakör betöltésére.

 

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan [ ... ]

HírekBővebben...

Vásárosnamény Város Önkormányzata az Emberi Erőforrások Minisztériumával

együttműködve, az 51/2007. (III. 26.) Kormányrendelet alapján
 ezennel kiírja a 2019. évre

a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázatot

felsőoktatási tanulmányokat kezdeni kívánó fiatalok számára,

összhangban

 

a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. [ ... ]

HírekBővebben...

Vásárosnamény Város Önkormányzata az Emberi Erőforrások Minisztériumával együttműködve, az 51/2007. (III. 26.) Kormányrendelet alapján

ezennel kiírja a 2019. évre

a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázatot

felsőoktatási hallgatók számára

a 2018/2019. tanév második és a 2019/2020. tanév első félévére vonatkozóan,

összhangban

 

a [ ... ]

HírekBővebben...
TISZTELT LAKÓK!

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal Fehérgyarmati Járási Hivatalának Élelmiszerlánc- Állategészségügyi Osztályának határozata alapján, dr. Szilágyi Péter mint a Vásárosnamény Közös Önkormányzati hivatal Jegyzője

 

2018. október 3. és 2018. október 23. között
Jánd, Olcsva, Vásárosnamény települések tekintetében
ebzárlatot és legeltetetési tilalmat [ ... ]

HírekBővebben...
TÁJÉKOZTATÓ (várakozás nélküli ügyintézés)

Ezúton tájékoztatjuk Tisztelt Felhasználóinkat, hogy Társaságunk, a Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt. az SAP vállalatirányítási rendszerre történő átállást követően a napokban megküldte a 2018. július, augusztus havi számlákat. Ezek kézhezvételét követően megnövekedett a telefonos ügyfélszolgálatunkra, a Call Centerre (+36 80 205-157) beérkező megkeresések száma, [ ... ]

HírekBővebben...
Lomtalanítás 2018. október 2-5

Az Észak-alföldi Környezetgazdálkodási Kft. 2018. október 2-5. közötti időszakban végzi a lomtalanítást a vegyes hulladék gyűjtési napján, azzal azonos időpontban. Kérik a lakosságot, hogy a lomokat az ingatlanuk elé, saját hulladékgyűjtő edényeik mellé helyezzék ki. Felhívják a figyelmet arra, hogy tilos az alábbi hulladékokat kihelyezni, mivel azokat Társaságuk nem [ ... ]

HírekBővebben...

A Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt. értesíti a Tisztelt Felhasználókat, hogy 2018.09.24-től - 2018.09.25-ig 2200 órától 0600 óráig  az egészséges ivóvíz biztosítása érdekében Vásárosnamény-Vitka település ivóvízhálózatán csőhálózat mosatást végez. A munkálatok átmeneti enyhe nyomáscsökkenéssel, vízzavarosodással járhatnak. Tiszamenti Regionális Vízművek [ ... ]

HírekBővebben...

A MOL Petrolkémia Zrt. tájékoztatja az önkormányzatot, hogy 2018.09.19 - 09.21-e között a MOL Petrolkémia Zrt. tulajdonába tartozó ukrán-magyar etilén távvezeték inertmentesítésére kerül sor, amely a vezeték fáklyázásával jár. A fáklyázási tevékenység során jelentős mértékű láng- és füst jelenségek kialakulásával kell számolni, amelyet várhatóan erőteljes [ ... ]

HírekBővebben...

Bicycle round tour in Bereg (1 day)

Length of the tour: ~60 km

On a flood protection levee crest, on a flood controlling levee crest and on public road

Vásárosnamény – Tákos – Csaroda – Márokpapi – Tarpa – Tivadar – Vásárosnamény

 

You can go along starting from Vásárosnamény on a bicycle path, on the public road number 41, and then on the flood controlling levee crest all the way to Tarpa! (You can download the map: www.szatmarbereg.info )

Tákos: home of the cross stitch of Bereg, you can explore the famous reformed church with its wattle-and-daub.

Csaroda: You can find one of the most beautiful late Roman style rural churches here, the church of the smiling saints.

Márokpapi: You can visit the early gothic style historic church, which was built in the 13th century.

You need to leave the levee crest after Márokpapi. You can ride on a low-traffic public road until Tivadar.

Tarpa: The only remaining dry mill in the Northern area beyond the Tisza can be found here.Viewing the statue of Tamás Esze, the tomb of Endre Bajcsy-Zsilinszky and the medieval reformed church. Visiting the Tarpa Manufacture pálinka distiller and tasting pálinka. You can hike on the high-mountain of Tarpa, get to know the local natural endowments and wildlife with the help of the Szőlőhegy nature trail.  

Tivadar: You can take a short walk on the coast of Tisza.You can return to Vásárosnamény by riding on the flood protection levee crest.

 

Bicycle star tour in Szatmár-Bereg (3 days)

On flood protection levee crest, on a flood controlling levee crest and on public road

 

Day 1: Vásárosnamény – Tákos – Csaroda – Márokpapi – Tarpa – Vásárosnamény ~60 km

You can go along starting from Vásárosnamény on a bicycle path, on the public road number 41, and then on the flood controlling levee crest all the way to Tarpa! (You can download the map: www.szatmarbereg.info )

Vásárosnamény: Museum of Bereg, Hunting Exhibition. Tákos: Reformed church with a wattle-and-daub. Csaroda: Church of the smiling saints.  You need to leave the levee crest after Márokpapi. You can ride on a low-traffic public road until Tivadar.

 Tarpa: dry mill, statue of Tamás Esze, tomb of Endre Bajcsy-Zsilinszky, medieval reformed church, Tarpa Manufacture pálinka distiller, high-mountain of Tarpa, Szőlőhegy nature trail. Tivadar: A short walk on the coast of Tisza.You can return to Vásárosnamény by riding on the flood protection levee crest.

 

Day 2: Vásárosnamény – Olcsvaapáti – Panyola – Kisar – Nagyar – Tivadar – Vásárosnamény ~ 40 km

From Vásárosnamény you can ride on a low-traffic public road to Olcsvaapáti, and then you can take the ferry across the Szamos-river while reminiscing.After this you need to take the road to the levee crest. Panyola: Visiting the Panyolai Szilvórium pálinka distiller. Arriving to Tivadar you can ride on a public road. Kisar: House of Nature visitors centre. Nagyar: Luby Interactive Castle Museum and the antique garden of roses, Petőfi-tree. Turn back to Tivadar, and then you can return to Vásárosnamény on the levee crest.

 

Day 3: Vásárosnamény – Lónya ~ 60km

You can ride on the levee crest from Vásárosnamény all the way to Lónya. You can explore the characteristics of the cultural landscape of Bereg, wooded pastures, watery meadows; in the distance the patches of forest, which make this landscape so unique. After arriving to Lónya you can visit the reformed church which was built in the 13th century, where beautiful murals were discovered. You can also view the chapel of the Lónyay family.

Vásárosnaményi Ifjúsági Klub          

 

 

 

 

 

Eseménynaptár

Október 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

KÖZÖS ÖNKORMÁNYZATI HIVATAL

Cím: 4800 Vásárosnamény
Tamási Áron u. 1.
Tel/Fax.: (06-45) 470-022; 470-035; 470-225
E-mail: hivatal@vasarosnameny.hu

Hivatali ügyfélfogadás
Hétfő: 8:00 - 12:00 | 13:00 - 16:00
Kedd: NINCS ÜGYFÉLFOGADÁS
Szerda: 8:00 - 12:00 | 13:00 - 16:00
Csütörtök: 8:00 - 12:00
Péntek: 8:00 - 12:00

 

Térítési díj befizetés és ügyintézés
Hétfő: 9:00 - 11:45 | 12:45 - 16:00
Kedd: NINCS ÜGYFÉLFOGADÁS
Szerda: 9:00 - 11:45 | 12:45 - 16:00
Csütörtök: 9:00 - 11:45 | 12:45 - 16:00
Péntek: 9:00 - 10:00

 

Vásároisnaményi Járási Hivatal Kormányablak Osztály

Cím:4800 Vásárosnamény, Tamási Á. u. 1.
Tel: 45/795-079 Fax:45/795-080 (az ügyintézők melléken érhetőek el)
Időpontfoglalás: személyesen, telefonon, interneten (magyarorszag.hu)

Nyitvatartás
Hétfő: 7:00 - 17:00
Kedd: 8:00 - 16:00
Szerda: 8:00 - 16:00
Csütörtök: 8:00 - 18:00
Péntek: 8:00 - 16:00

(16 óra után csak bankkártyás fizetésre van lehetőség)

SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG MEGYEI KORMÁNYHIVATAL VÁSÁROSNAMÉNYI JÁRÁSI HIVATAL
további elérhetőségei, egyébb információk

Top Free Bets Bonuses view here.

xmlns:og="http://ogp.me/ns#" xmlns:fb="http://ogp.me/ns/fb#"